Jdi na obsah Jdi na menu
 


Upozornuju predem:slabsi povahy>NEDIVAT
+Nakonci celeho clanku a fotek je misto pro komentare a budu rada kdyz tam neco pisnete;)
Polsko je největším vývozcem koňského masa. 90 % putuje do Itálie, zbytek do Belgie a Francie. Každoročně je z Polska převzato přes 30 000 koní. Zubožená zvířata putují často až 5 dní bez přestávek, bez vody a krmení. A řidiči mají přísně zakázáno je krmit. Proč? Protože konzumenti hl. z Itálie nechtějí "nasáklé maso".

Kůň má při normálních podmínkách velké problémy už při cestě dlouhé 24h. A co teprve 5 dní???!!!!

Koně vozí i přes Českou Republiku. (to jen pro ty, co si stále myslí, že se nás to netýká...)

Chcete pomoct??? Podívej te se na:

www.svobodazvirat.cz

www.viva.org.uk

http://www.pomoczviratum.rogner.cz

http://www.ohz.cz/

Moc vás prosím!!!Jestli máte blog,tohle šiřte dál!

Zamýšlel jsi se někdy nad tím co se s tane s koněm, když je už příliš starý a nemůže běhat?

Nebo jakým postupem se dnes vyrábějí šampony a všechny různé kosmetické doplňky?

Kolik králíků a myší je v laboratořích utrápeno k smrti?

Ne?

Já na to myslím velmi často

Třeba na to jak se testují různé kosmetické přípravky a jiné věci na králících.

Tak například taková náplast.

Jak udělat náplast,aby nedráždila lidskou kůži? Jak to zjistit?

Jednoduše

Vezmete králíka a nalepíte mu na srst náplast

Prudce strhnete

Srst sleze

Máte holou kůži

Na tu nalepíte náplast

Prudce strhnete

Objeví se krvavá rána

Nalepíte náplast

Prudce strhnete ....

Pokračujete dokud nejsou vidět žebra
Pěkné, vidtě? A takhle to chodí ve všech laboratořích. Toto se dělá jen u králíků, protože jako jediní mají stejně citlivou kůži jako člověk.

Ale to není vše

Nyní si vezměte například kočky.

Roztomilé domácí zvířátko, že?

Teď si představte laboratoř

Kočka má svázané nohy aby se nemohla hýbat

Proč na ní nevyzkoušet, jestli nově vyrobený šampon
Neštípe do očí?

Proč by ne, nic vám to nezakazuje

Jednoduše vezmete kočku a nalijete jí tekutinu do očí

Samozřejmě se víčka nejprve upevní aby je zvíře nemohlo zavřít

Pravděpodobnost že kočka oslepne je 100%

Ale to přece nikomu nevadí, že

A to už radši nerozvádím co se stane, když se na zvířeti testuje nový prášek nebo jiné věci, které se musí sníst ...
Je vážně nepříjemné popisovat, co se děje v těle zvířete, které tenhle sajrajt spolklo ...


A teď už jen malý výčet a pár obrázků

Víš, kolik zvířat je denně zabito jen kvůli srsti?

Kolik delfínů je denně chyceno a následně zabito nepozornými rybáři?

A musí k tomu všemu dojít?
Copak se v dnešní době neobejdeme bez kožichů z pravé zvířecí kůže, všemožných kosmetických ptákovinek a jiných věcí? Tyto věci se přece dají získat i jinak. Kožichy se dají vyrobit a kosmetika se dá testovat hormonálně.
Ale je vůbec naděje, že to lidé pochopí?

Jestli budeme takto pokračovat dál, tak za 10 let budou všechny druhy na vymření. Všechny.

Pro jeden blbej kožich!

Bezcitnost? Ano to je fakt!


TYGR je překrásné zvíře! Pro mě je to určitě symbol síly a krásy!
A nejradši bych zabíjela lidi kteří jen tak přijedou do Afriky koupí si třeba jednoho
tygra a pak si ho jdou zastřelit...
Tak to chodí koupí si ho prostě a pak si ho můžou zastřelit...
a je to legální (!) ale pro ty zvířata nespravedlivé!
A tak to nechodí jen s tygry!...i se slony, zebrami, pakoni vlastně se vším...
co cheš můžeš musíš si koupit a pak si to zastřelit!...
A nejenom v Africe...i v Asii...
Toto byla taková malá uvaha!
Já kdybych mohla, všechny lidi kteří zbírají zvířata jako trofeje bych pozabíjela!
ANO POZABÍJELA!
POMALOU SMRTÍ!
Nesnáším takové lidi kterým nezáleží na tom jestli jejich děti uvídí tygra žirafu slona či jakékoliv jiné zvíře jedine v knížce...
Nesnáším bezcitné lidi!


Překrásná zvířata!
A NESNÁŠÍM CELEBRITY KTERÉ NOSÍ PRAVÉ KOŽICHY!
to je příšerné! Nosí na sobě zvíře , zvíře které kdysi žilo...
jedlo, spalo, chodilo, lovilo...
a oni jsou tak bezcitní!

To je příšerné a co vedle tohoto obrázku bylo napsáno?
Toto:" Dámy v kožichu.Znáte krásnější pohled?Já ne! "
To je prostě příšerné!

Neni to takhle lepší?

Nechme oblohu ptákům....

...protože sami ji nezvládáme

Nechme vodu rybám....

...protože sami ji neznáme

Nechme na Zemi místo i zvířatům,protože po jejich boku se nám bude žít lépe.


Na těchto králíčkách byly testovány různé výrobky (kosmetické a spousty jiných). Dnes už nežijí. Těchto několik králíčků je jen malinká část z miliónů a miliónů zvířat, která trpí, trpěla a budou trpět kvůli testování výrobků na zvířatech.


K těmhle obrázkům snad nemusím psat komentáře...

 


.
.kočičí hlava kdyby nekdo nevedel

. 
 


 


 

 


 


 

 


  


 

 

 


  


  


  

 

 


KORIDA

Korida je považována za rovnocenný zápas mezi odvážným torerorem a zuřivým býkem. Ve skutečnosti však v aréně vítězí jen člověk. Krvežíznivý divák se dočkal - býk trpí, krvácí a je zabit.

Slovníček tradičních pojmů

Býčí zápasy se španělsky řeknou corida de torros. Arénní býk se jmenuje toro. Profesionální zápasník se jmenuje torero. To je všeobecný název pro všechny zápasníky. Torerové se dělí na matadory, to jsou ti hlavní, pikadory a banderillery. Celá tato družina cuadrilla čítá dva pikadory a tři banderillery. Býci jsou před těsně zápasem držení v ohradě corral. U nás vžitý termín toreador používají Španělé pouze s významem pejorativním - říkají tak posměšně jihofrancouzským zápasníkům s býky.


Co to je corrida?

Pro Španěly je korida staletou tradicí, rituálem, kultem, uměním a výzvou. Ale dá se ve jménu tradice omluvit brutální zacházení s živým tvorem? Pochopitelně, že ne...

Koridu rozhodně nemůžeme počítat mezi sportovní odvětví, i když sportovních prvků má hodně. Patří mezi ně všechny figury, které dělají toreři s pláštěnkami a potom matador s muletou, obraty, kterých jsou desítky. Každá figura má své jméno - verónica, mariposa, chicuelina, natural, pase de pecho, media verónica a tak dále, jsou jich desítky a často se liší jedna od druhé pouze v drobnostech, jako je například postavení nohou. Korida je "drama" o třech dějstvích, jimž se říká los tres tercios de la lidia - neboli tři třetiny bitvy. Je to celé hra, tragédie pro pobavení krvechtivých lidí. Tragédie o smrti býka.

Přípravy před soubojem

Po celém Španělsku jsou ranče, kde vyrůstají býci pro arénu. Býci žijí na rančích do odby své dospělosti, což jsou čtyři roky. Tříletý býk je pro arénu příliš mladý, pětiletý zas starý a zkušený, takže se těžko zabíjí. Nikdy za tu dobu nevidí pěšího člověka. Vždy jen muže na koni. Prvního pěšáka vidí až v aréně, ve chvíli, kdy do ní vběhne k zápasu.

Před vpuštěním do arény je býk záměrně handicapován, čímž se sníží riziko pro člověka: ostré rohy jsou opilovány, do očí je mu vetřena vazelína (což značně sníží býkovu schopnost orientace), někdy se podávají v potravě sedativa, tím jsou otupeny jeho smysly.... Po vypuštění z boxu, kde byl býk dlouhé hodin uzavřen bez možnosti pohybu a těsně před vypuštěním bit a drážděn, se náhle ocitá na rozlehlém prostranství stadionu, plném neznámých pachů, hluku, při nočních show také oslňujících reflektorů. Torero, první člověk, který se s býkem utká, má za úkol zmatené zvíře vydráždit a rozzuřit.

První dějiství

 Torero, první člověk, který se s býkem utká, má za úkol zmatené zvíře okouknout, poznat jeho slabé a silné stránky, a hlavně zjistí, kterým rohem útočí. Následuje matador, který předvede několik figur s pláštěnkou, různě se prohíbá, zaujímá sošné postoje a nechá si projíždět roh býka několik centimetrů od stehna.

Po tomto úvodu odejde a na scénu přichází pikador, většinou na koni, který slouží při útocích býka jako "nárazník". Koně někdy na následky zranění, způsobených býčími rohy zemřou, nebo musí být utraceni, proto jsou na koridu vybíráni koně z řad již starých a nevýkonných zvířat. Pikador na býka seshora z koně útočí, postupně mu zabodává do šíje pět osrých kopí. Je to fáze zvyšující napětí obecenstva, která slouží k vysílení býka. Bolest a ztráta krve u býka snižuje pohybuschopnost, znesnadňuje soustředěnost a orientaci.

Do arény vjeli pikadoři. Jejich koně měli žíněnky na bocích a na břiše a okamžitě bylo jasné proč, protože býk si jednoho koně rychle vybral, vrhl se proti němu, zatlačil ho k barreře, nabral na rohy a vyzvedl i s jezdcem. V té chvíli se pikador, který měl na botách ocelové truhlíky, nahnul na stranu a vší silou vbodl své dlouhé kopí do svalového hrbu na býkově šíji. Tenhle svalový hřeben, to je něco, jako jsou lidské hýždě. Rána v těch partiích bolí, ale nic nepoškodí. Hrot kopí je ostatně opatřen kroužkem, takže do býkova těla pronikne jen několik centimetrů. Býk začal krvácet. Po husté černé srsti tekla rudá krev, lidé křičeli a tleskali a zpoza burladera vyběhl jeden z torerů, aby býka odlákal a pikadoři mohli odjet. První třetina, zvaná suerte de varas, zkouška kopím, skončila. Jejím úkolem je býka zbrzdit, unavit, aby nenesl hlavu tak vysoko.

Druhé dějiství

Pikadora vystřídají banderilleros, vyzbrojeni ostnatými banderillami. Zasahují jimi býka do ran od kopí, nebo okolo nich. Zvyšující se bolest v šíji znemožňuje býkovi držet hlavu vzpřímeně. Banderilleros vbodnou tři páry hůlek do býkovy šíje, potrestané zvíře se prý zklidní a zkoncentruje. Ve skutečnosti je to tak, že vyčerpaný býk útočí z posledních sil na okolo pobíhající bandelieros, zmateně reaguje i na každý pohyb v tribunách a zcela otupen naráží do bednění ohraničující arénu.

Chlapíci s baderillami nastupovali jeden po druhém, první s modrými, druhý s červenými a třetí se zelenými hůlkami. Byl to klasický duel - na jedné straně arény stál býk, na druhé banderillero. Býk zaútočil a muž držící v ruce jednu barevnou hůlku se rozběhl přímo proti němu. Vypadalo to strašlivě, poněvadž se zdálo, že býčí roh projede torerovým tělem jako jehla ponožkou. Jenže muž běžel trošku obloukem, asi tak, jako když se rozbíháte ke flopu, a býkova dráha dělala k tomuto oblouku tečnu. Ve chvíli, kdy se střetli, se muž vyhnul smrtícímu rohu, vypjal se na špičky a sounož, s rukama vysoko zdviženýma, vbodl hůlky do býkova svalového hrbu na šíji. Zůstaly tam a diváci pochvalně vykřikli. Banderillero poté pokračoval v běhu a skryl se do burladera. S těmi hůlkami to nebylo vůbec lehké, většinou se zabodnout hůlky nepodařilo. Spadly do prachu, banderillerové to zkoušeli znovu a znovu, diváci bučeli a házeli do arény polštářky.

Třetí dějiství

Jakmile je býk dostatečně oslaben vyčerpávajícím zápasem, ztrátou krve a bolestí, koordinace jeho pohybů prudce klesá. Přichází "hrdina" matador, aby býkovi uštředřil poslední ránu. Zmučenému zvířeti vráží buď krátkou dýku mezi krční obratle, nebo meč, či kopí do srdce. Je to nejnebezpečbější část faeny, kdy matador drží muletu v levé a meč v pravé ruce, stojí proti býkovi metr od jeho rohů a ve chvíli, kdy býk zaútočí, odvede muletou jeho hlavu doprava dolů k písku arény, nakloní se přes jeho pravý roh a vrazí zahnutý meč do místa mezi býčími lopatkami, místa, které je velké asi jako pětikorunová mince. Když se to povede, meč zajede mezi lopatkami a žebry jako nůž máslem až k aortě, přetne ji a býk klesne na zem. Málokterý matador je však natolik zkušený, aby býka usmrtil první ranou. Umírající zvíře, většinou už neschopné pohybu, je pak za nadšeného jásotu publika barbarsky dobíjeno dalšími bodnutími. Při španělské koridě matador na závěr představení uřízně býkovi uši a oháňku a s vítězným gestem je vhodí do rozvášněného obecenstva.

Potom nastoupil Luis de Pauloba. V býkově šíji se pohupovalo několik hůlek a matador předváděl s muletou řady figur, které vázal dohromady, otáčel si černé, zaprášené a krvavé zvíře kolem těla jako šátek, obracel se k němu zády, klekal na kolena a nechával proletět špičku rohu pět centimetrů od svého nosu a diváci řvali blahem. Trvalo to tak asi pět sedm minut. Těsně před zabitím se Luis de Pauloba zastavil u barrery a vzak si od svého mečíře dlouhý a na konci zahnutý meč. Nastávala chvíle, které Španělé říkají okamžik pravdy, nastávala estocada neboli zabití býka mečem.

Luisovi de Paulobovi se manévr nepovedl. Traval desetinu vteřiny, kdy oba, matador i býk, splynuli v jedno zvíře, jakéhosi kentaura, ale meč narazil na kost, prohnul se jako podkova a pak vyletěl pět metrů vysoko. Diváci se smáli a pohrdavě pokřikovali, a de Pauloba, v obličeji celý zpocený, sebral svůj meč a pokusil se zabít býka podruhé. Napodruhé se práce podařila. Zvíře kleslo, de Pauloba zařval, asi ulehčením, diváci vstali a jali se aplaudovat, ve vzduchu, horkém jako u vysoké pece, stál sloup hutného pachu krve, oslepující slunce šílelo a já najednou zjistil, že mám otevřená ústa a křičím.

Závěr

Při zápase je býk zabit, a kdyby náhodou nebyl, kdyby zabil on matadora (což se ve Španělsku stává tak pětkrát ročně), musí být poražen a rozbourán hned poté. To proto, aby se nestalo, že by zvíře zápas přežilo a nastoupilo někdy později k dalšímu. Býk by tím získal nesmírné zkušenosti a torero by ho prakticky nemohl zabít. Ono je těžké býka zabít, i když se boj protáhne třeba jen o deset minut. Tak rychle se býk učí. "Správný" arénní býk je - pokud nedlí ve stádu - neuvěřitelně statečný a útočný a rozběhne se nejen proti člověku, nýbrž třeba i proti tygru nebo lokomotivě. Je velmi mrštný a rychlý.

Jeden takový zápas člověka s býkem netrvá déle než půl hodiny. Celá show však čtyři i více hodin. V sezóně býčích zápasů tak přijde o život během dne několik býků a koní.

Bojkot

Býčí zápasy je nejrozšířenější v těchto zemích - Španělsko, Portugalsko, Mexiko, jih Francie a Itálie. Pravidla, způsob a velikost provedení i obliba koridy veřejností se liší. Je zjištěno, že drtivé procento zahraničních návštěvníků koridy by po prvním shlédnutí býčí zápasy vícekrát nenavštívilo. Snahou ochranářských organizací po celém světě je proto přesvědčovat turisty, aby svou první návštěvu koridy nikdy nevykonali, čímž by její provozování ztratilo ekonomický efekt.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

NNNNNNÉÉÉÉÉÉÉÉ

(Terka , 20. 3. 2009 23:22)

Na tohle fakt nemám je to strašný ty obrázky jsem neviděla jela jsem tak rychle že se mi míhali před očila a ani vidět nechci.Pane bože já bych jim udělala to samí :< hajzlům .Ubožíčci vždyť jsou bezbraní.Je to šílené a kdo che tomuhle udělat nadobro konec ať se přidá SPOLU TO ZVLÁDNEM to je mé heslo ,kterým se řídim.(pomáhá to )

Přidej

(xXx, 19. 3. 2009 17:38)

Good obrázky!

Přijďte

(Klára, 9. 3. 2009 19:07)

Máte rádi zvířata??Chcete jim pomáhat?Pak přijďte na můj blog.Najdete tam velkou akci!Dětský den na pomoc útulku!Pomozte nám ho zorganizovat podle vašich představ a dostanete skvělé ceny!!Přijďte na pomoczviratkam.blog.cz a pomozte nám!Ps:Protože lidí jako vy není moc!Zvířata potřebují pomoc a k tomu potřebují nás!
Omlouvám se za reklamu!Máš pěkný blog!Chválím!Těšíme se na vás a vaši pomoc a nápady

Je to možný??!!!

(vet, 4. 3. 2009 18:24)

Jo je ja vim, toto uz vim bohuzel dlouho, některe kosmeticke firmy uz prece netestuji na zviratech nybrz jen na bunkach a mikroorganismech tak nechapu proc to tak neni vsude. Ja to opravdu nechapu...a proc proti tomu ti schopni a opravneni lide nezabrani nebo proti tomu proste neco neudelaji..nevim!!! Souhlasim se vsim jen k tem fotkam sou opravdu odporne ale je videt ze nektere opravdu jen zlomek z nich jsou z veterinarni operace takze jim lide nechcou uskodil pouze pomoci!!

Nemám slov !!!

(Hana Koucká, 4. 3. 2009 14:43)

Tohle by měli asi vidět všichni,taky hlavně ty co nosí kožichy apod...Myslím,že by je přešla chuť i když se najdou tací,že je jim to jedno...Při tom dokumentu o tom týrání a vraždění zvířat,jsem šla ne jednou zvracet a celé jsem to probrečela:-(...Lidé,jako my,co milují zvířata si tohle asi ani nedokázali představit,že se něco takového může dít..Není pro ně ani slovo,žádná nadávka není dost velká.Mějte se...

proč?

(Denuška, 28. 2. 2009 18:55)

Dekuju moc za tento článek...souhlasím se všemi....opravdu jsou to bezcitný VRAZI!!! Já mám zvířata radši než sama sebe a to je už co říct....a je dobře že je na tomhle suprovym blogu tohle...to aby si ostatní uvědomili , že zvířata mají právo žít...ŽÍT....a už už jsem měla slzi na krajíčku....ani nemůžu psat...uplně se mi klepe ruka...papa...

Děs

(Anett, 28. 2. 2009 13:11)

je to pěkně hnusný a nefér jak se ty debilové k těm zvířátkům chovají...ty zvířata si nezaslouží aby takhle zažili svůj život..podle mě mají stejné právo žít jako my lidé,jenže to si někteří vůbec neuvědomují..proč taky že podle jejich názoru jsou to jen tichá zvířata která ani nemohou nic dělat pro to aby se zachránili protoze jak tak ci tak budou mrtvi...jsou to zrudy ty lidi co to dělají,vzdyt jsou to bezbranná zvířata...nedokážu si představit jak to někdo jim může dělat...mám doma pejska a toho bych za nic na světě nevyměnila je to můj mazlík...lidi si asik neuvědomují že většina z nás kteří máme doma zvířatko bo je máme rádi tak že v nich máme vlasně i kamarády nebo společnost když nám je zle...vždyť stačí jediný pohled do těch krásných očí je úžasný...a ta lehká dívka:KRÁVA.nic jiného mě nenapadá...jestli vy co ty zvířátka zboznujete tak mi napiste na myho maila:anetkakubatova.seznam.cz a ,uzeme pokecat...moje mott:ten kdo ublizuje zviratum a dela na nich ty testy,by mel byt sam tim samym zpusobem testovany bo by si mel nechat vysetrit mozek!

Hrůza

(Koňačka, 25. 2. 2009 19:59)

Ani se na ty fotky nemůžu pořádně dívat. Rychle jsem je přeletěla a jen se zběžně podívala, už při tom se mi dělá špatně.
Tohle si zvířata zaslouží? Vždyť ony nám nic neprovedly a nemůžou se bránit!
A tohle je známka lidské zákeřnosti, jakmile se něco nemůže bránit jako např. zvířata tak to jednoduše zneužijeme k takovémuhle svinstvu!
Myslím si ale, že těm zvířatům nic nepomůže když tady budem všichni psát sprosté komentáře a vymýšlet tresty pro lidi, kteří tohle udělali. Aby zažili to samé je stejně nereálné, ale určitě se jim to vymstí.
To je podle mně pravda, je jasné, že to chce něco víc.
Je sice pravda, že s tím asi málo uděláme, ale musí to vědět co nejvíc lidí. Třeba když se to dostane k někomu, kdo s tím může něco udělat a taky ho to zasáhne tak pro to něco udělá a pohne se to k lepšímu.
Každý bychom ale měli začat u sebe. Toť můj názor

zabít málo.rosekat málo !!!!

(Bára, 24. 2. 2009 20:10)

Co to je za kurvy !! (pardon) ale tohle jako už je moc j bych je zabila dala sežrat prostě !! A pro lehkou holku: ty si asi dobra pica a urcite namyslena pipina která nevi co to je když te stahnou z kuze zaziva a pak z tebe udelaji kozich ..Bych udelala kozich z tebe kdyby to slo...Chudaci malinci a tos ty kocicky :( :( :( Tohle neni normalni uz.Mi je jich tak lito :

nepochopíš...

(acer, 13. 2. 2009 22:28)

twl tohle pst neni normalni ty lidi coto delaj bych zavrela a nechala bych je tam az by zcernali!jak to muzou delat je to nechutny naprosto bezcitny....a s tema bejkama,meli by to zakazat je to strasne nefer vuci tomu bejkovi a je mi lito tech koni ktery pri tom umrou vinou cloveka protoze mej vetsinou zavazany oci...a jdou dopredu a verej tomu cloveku a oni mu pak udelaj tohle ...tohle pst nepochopim....JO A PRO LEHKOU HOLKU:TY MUSÍŠ BEJT DOBRÁ PICA ,URCITE ANI JEDNO Z TOHO NEMAS A JENOM SE VYTAHUJES ZNAM TAKOVY LIDI PTZ TOHLE BY NORMALNI CLOVEK NEPSAL !!!!!!

Vy ste fakt debilové !!!!!!!!!!!!!

(Míra Vondra, 11. 2. 2009 16:20)

Tyvole vy ste fakt největší kreténi, magoři, kokoti, svině na světě !!!!!!!! Kdybyste aspoň dokázali pochopit, jak těm zvířatům hodně trápí a moc a moc bojí ??????? Vy se asi nedokážete představit jaký by vám bylo, kdyby vás někdo testoval, zkoušel, hrabal v těle, to by se vám asi nelíbilo co ??? a když ste se představili a řekli že to je hnusné, tak proč to děláte ???? Já vím že potřebujeme oblečení, ale z zvířat ???? vždyť to asi jde třeba z stromů, trávy nebo něco co je prostě neživý, ale udělat z živýho ??????? to je mi jim fakt líto, kdybych byl prezdidentem nebo něco takovýho co bych mohl všechno zakázat a kdybych viděl 1 člověka co týrá zvíře tak bych ho hned poslal na místnost kde nebude jíst, pít atd.......Prostě ty lidi co týraj zvířata jsou největší kokoti na světě !!!!!!!!!!

noo coment !!!

(samka, 8. 2. 2009 15:55)

hajzlové hnusni !!!!takhle bezcitně zabíjet ...!!! proč ??? kvůly kráse ??? podívejte se na ty ubohy zvířata a pak si řekněte jestly vám to za ty sračky stojí !!! a vy tyrani jestly si tohle někdy omylem přečtete tak se stydte a skočte z 22. patra minimalne !!! jak by se vám líbilo takhle skončit ?!? jestly by jste vůbec přežílí pičusovééé zasraní !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxx

(kačka, 8. 2. 2009 15:40)

Nechápu kteří debilové tohle můžou udělat ... takové hnusné zbabělce kteří si netroufnou na nikoho sobě rovného .... jsou to srabi. hrozně moc mě to mrzí protože nějací kokoti z Itálie si chcou nacpat do břicha třeba zuboženýho koně kterej má třeba zlámaný všechny nohy a týden nejedl a nepil .... tak bych třeba ty lidi takhle týrala..... fajn chcete někdo zabíjet třeba tuleně ?? zkuste si vybrat nějakého rovného sobě a uvidíte že to dost bolí když vás někdo pomalu ubíjí železnou trubkou a máte třeba rodinu.... proč konečně nevydají zákon ktrej by dovolovat policajtům zabíjet ty lidi kteří zabíjejí zvířata..

Je to strašné

(Karol, 6. 2. 2009 21:26)

Jak tohle to muže vubec někdo udělat.Nebohý zvířata.Vždyť za nic nemůžou.Zabíjí se jen proto,aby byl někdo hezky oblečenej,nebo aby byl namalovanej.Je mi jich moc líto.Kdybych to mohla zastavit tak neváhám.

prooooč????

(Balunka;-), 25. 1. 2009 17:21)

je mi blbě... já jsem se snažila udělat ale neni moc organizací pro ti tomu všichni jen koukaj ,ale já se sama nedivím... co zmůžou jen obyčejní lidi.... já nejsem ani plnoletá a nikdo mě nebude poslouchat.. je to škoda podepsala jsem jen jednu petici díky tééto stránce... ale víc udělůat nemůžu více na www.memali-stable.blog.cz

co to kurva je

(sas, 23. 1. 2009 17:09)

vy zasrany hovada uz jenom ze sem davate tyhle obrasky tak pochybuju silne o vasem dusevnim zdravy. ste akorat debilove nic vic. pokud stim chcete neco udelat tak se zapojde poradne do nejakych odboru ale ukazovat tu jenom fotky a komentovat to to muze kazdej debil alevy ste opravdu uchylni kreteni.

lehká holka je vymaštěná palice

(kuiferda, 19. 1. 2009 22:39)

Jsem těžce v šoku z té lehké holky. Ze srdce jí a všem tyranům zvířat přeju jen a jen to nejhorší. A naprosro souhlasím s OMG, jen bych ještě dodal, že až by byla ta kuna jedna lehká stažená z kůže, našil bych na ni ten její super kožich, aby si ho teda užila do sytosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to sou kreteni

(Dajdulka, 19. 1. 2009 15:31)

Jak tohle může někdo dělat copak oni si vážně myslí že je to nebolí že nemaj cit

lidi sou hovada!

(lidi sou hovada!, 18. 1. 2009 16:19)

sirte tohle video dal pls

lol

(lol, 18. 1. 2009 16:17)

http://www.phatbeatz.cz/earthlings-pozemstane
http://www.phatbeatz.cz/earthlings-pozemstane
http://www.phatbeatz.cz/earthlings-pozemstane
http://www.phatbeatz.cz/earthlings-pozemstane
http://www.phatbeatz.cz/earthlings-pozemstane
http://www.phatbeatz.cz/earthlings-pozemstane

kouknete se na to smutny co lide dokazou delat


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »