Jdi na obsah Jdi na menu
 


Upozornuju predem:slabsi povahy>NEDIVAT
+Nakonci celeho clanku a fotek je misto pro komentare a budu rada kdyz tam neco pisnete;)
Polsko je největším vývozcem koňského masa. 90 % putuje do Itálie, zbytek do Belgie a Francie. Každoročně je z Polska převzato přes 30 000 koní. Zubožená zvířata putují často až 5 dní bez přestávek, bez vody a krmení. A řidiči mají přísně zakázáno je krmit. Proč? Protože konzumenti hl. z Itálie nechtějí "nasáklé maso".

Kůň má při normálních podmínkách velké problémy už při cestě dlouhé 24h. A co teprve 5 dní???!!!!

Koně vozí i přes Českou Republiku. (to jen pro ty, co si stále myslí, že se nás to netýká...)

Chcete pomoct??? Podívej te se na:

www.svobodazvirat.cz

www.viva.org.uk

http://www.pomoczviratum.rogner.cz

http://www.ohz.cz/

Moc vás prosím!!!Jestli máte blog,tohle šiřte dál!

Zamýšlel jsi se někdy nad tím co se s tane s koněm, když je už příliš starý a nemůže běhat?

Nebo jakým postupem se dnes vyrábějí šampony a všechny různé kosmetické doplňky?

Kolik králíků a myší je v laboratořích utrápeno k smrti?

Ne?

Já na to myslím velmi často

Třeba na to jak se testují různé kosmetické přípravky a jiné věci na králících.

Tak například taková náplast.

Jak udělat náplast,aby nedráždila lidskou kůži? Jak to zjistit?

Jednoduše

Vezmete králíka a nalepíte mu na srst náplast

Prudce strhnete

Srst sleze

Máte holou kůži

Na tu nalepíte náplast

Prudce strhnete

Objeví se krvavá rána

Nalepíte náplast

Prudce strhnete ....

Pokračujete dokud nejsou vidět žebra
Pěkné, vidtě? A takhle to chodí ve všech laboratořích. Toto se dělá jen u králíků, protože jako jediní mají stejně citlivou kůži jako člověk.

Ale to není vše

Nyní si vezměte například kočky.

Roztomilé domácí zvířátko, že?

Teď si představte laboratoř

Kočka má svázané nohy aby se nemohla hýbat

Proč na ní nevyzkoušet, jestli nově vyrobený šampon
Neštípe do očí?

Proč by ne, nic vám to nezakazuje

Jednoduše vezmete kočku a nalijete jí tekutinu do očí

Samozřejmě se víčka nejprve upevní aby je zvíře nemohlo zavřít

Pravděpodobnost že kočka oslepne je 100%

Ale to přece nikomu nevadí, že

A to už radši nerozvádím co se stane, když se na zvířeti testuje nový prášek nebo jiné věci, které se musí sníst ...
Je vážně nepříjemné popisovat, co se děje v těle zvířete, které tenhle sajrajt spolklo ...


A teď už jen malý výčet a pár obrázků

Víš, kolik zvířat je denně zabito jen kvůli srsti?

Kolik delfínů je denně chyceno a následně zabito nepozornými rybáři?

A musí k tomu všemu dojít?
Copak se v dnešní době neobejdeme bez kožichů z pravé zvířecí kůže, všemožných kosmetických ptákovinek a jiných věcí? Tyto věci se přece dají získat i jinak. Kožichy se dají vyrobit a kosmetika se dá testovat hormonálně.
Ale je vůbec naděje, že to lidé pochopí?

Jestli budeme takto pokračovat dál, tak za 10 let budou všechny druhy na vymření. Všechny.

Pro jeden blbej kožich!

Bezcitnost? Ano to je fakt!


TYGR je překrásné zvíře! Pro mě je to určitě symbol síly a krásy!
A nejradši bych zabíjela lidi kteří jen tak přijedou do Afriky koupí si třeba jednoho
tygra a pak si ho jdou zastřelit...
Tak to chodí koupí si ho prostě a pak si ho můžou zastřelit...
a je to legální (!) ale pro ty zvířata nespravedlivé!
A tak to nechodí jen s tygry!...i se slony, zebrami, pakoni vlastně se vším...
co cheš můžeš musíš si koupit a pak si to zastřelit!...
A nejenom v Africe...i v Asii...
Toto byla taková malá uvaha!
Já kdybych mohla, všechny lidi kteří zbírají zvířata jako trofeje bych pozabíjela!
ANO POZABÍJELA!
POMALOU SMRTÍ!
Nesnáším takové lidi kterým nezáleží na tom jestli jejich děti uvídí tygra žirafu slona či jakékoliv jiné zvíře jedine v knížce...
Nesnáším bezcitné lidi!


Překrásná zvířata!
A NESNÁŠÍM CELEBRITY KTERÉ NOSÍ PRAVÉ KOŽICHY!
to je příšerné! Nosí na sobě zvíře , zvíře které kdysi žilo...
jedlo, spalo, chodilo, lovilo...
a oni jsou tak bezcitní!

To je příšerné a co vedle tohoto obrázku bylo napsáno?
Toto:" Dámy v kožichu.Znáte krásnější pohled?Já ne! "
To je prostě příšerné!

Neni to takhle lepší?

Nechme oblohu ptákům....

...protože sami ji nezvládáme

Nechme vodu rybám....

...protože sami ji neznáme

Nechme na Zemi místo i zvířatům,protože po jejich boku se nám bude žít lépe.


Na těchto králíčkách byly testovány různé výrobky (kosmetické a spousty jiných). Dnes už nežijí. Těchto několik králíčků je jen malinká část z miliónů a miliónů zvířat, která trpí, trpěla a budou trpět kvůli testování výrobků na zvířatech.


K těmhle obrázkům snad nemusím psat komentáře...

 


.
.kočičí hlava kdyby nekdo nevedel

. 
 


 


 

 


 


 

 


  


 

 

 


  


  


  

 

 


KORIDA

Korida je považována za rovnocenný zápas mezi odvážným torerorem a zuřivým býkem. Ve skutečnosti však v aréně vítězí jen člověk. Krvežíznivý divák se dočkal - býk trpí, krvácí a je zabit.

Slovníček tradičních pojmů

Býčí zápasy se španělsky řeknou corida de torros. Arénní býk se jmenuje toro. Profesionální zápasník se jmenuje torero. To je všeobecný název pro všechny zápasníky. Torerové se dělí na matadory, to jsou ti hlavní, pikadory a banderillery. Celá tato družina cuadrilla čítá dva pikadory a tři banderillery. Býci jsou před těsně zápasem držení v ohradě corral. U nás vžitý termín toreador používají Španělé pouze s významem pejorativním - říkají tak posměšně jihofrancouzským zápasníkům s býky.


Co to je corrida?

Pro Španěly je korida staletou tradicí, rituálem, kultem, uměním a výzvou. Ale dá se ve jménu tradice omluvit brutální zacházení s živým tvorem? Pochopitelně, že ne...

Koridu rozhodně nemůžeme počítat mezi sportovní odvětví, i když sportovních prvků má hodně. Patří mezi ně všechny figury, které dělají toreři s pláštěnkami a potom matador s muletou, obraty, kterých jsou desítky. Každá figura má své jméno - verónica, mariposa, chicuelina, natural, pase de pecho, media verónica a tak dále, jsou jich desítky a často se liší jedna od druhé pouze v drobnostech, jako je například postavení nohou. Korida je "drama" o třech dějstvích, jimž se říká los tres tercios de la lidia - neboli tři třetiny bitvy. Je to celé hra, tragédie pro pobavení krvechtivých lidí. Tragédie o smrti býka.

Přípravy před soubojem

Po celém Španělsku jsou ranče, kde vyrůstají býci pro arénu. Býci žijí na rančích do odby své dospělosti, což jsou čtyři roky. Tříletý býk je pro arénu příliš mladý, pětiletý zas starý a zkušený, takže se těžko zabíjí. Nikdy za tu dobu nevidí pěšího člověka. Vždy jen muže na koni. Prvního pěšáka vidí až v aréně, ve chvíli, kdy do ní vběhne k zápasu.

Před vpuštěním do arény je býk záměrně handicapován, čímž se sníží riziko pro člověka: ostré rohy jsou opilovány, do očí je mu vetřena vazelína (což značně sníží býkovu schopnost orientace), někdy se podávají v potravě sedativa, tím jsou otupeny jeho smysly.... Po vypuštění z boxu, kde byl býk dlouhé hodin uzavřen bez možnosti pohybu a těsně před vypuštěním bit a drážděn, se náhle ocitá na rozlehlém prostranství stadionu, plném neznámých pachů, hluku, při nočních show také oslňujících reflektorů. Torero, první člověk, který se s býkem utká, má za úkol zmatené zvíře vydráždit a rozzuřit.

První dějiství

 Torero, první člověk, který se s býkem utká, má za úkol zmatené zvíře okouknout, poznat jeho slabé a silné stránky, a hlavně zjistí, kterým rohem útočí. Následuje matador, který předvede několik figur s pláštěnkou, různě se prohíbá, zaujímá sošné postoje a nechá si projíždět roh býka několik centimetrů od stehna.

Po tomto úvodu odejde a na scénu přichází pikador, většinou na koni, který slouží při útocích býka jako "nárazník". Koně někdy na následky zranění, způsobených býčími rohy zemřou, nebo musí být utraceni, proto jsou na koridu vybíráni koně z řad již starých a nevýkonných zvířat. Pikador na býka seshora z koně útočí, postupně mu zabodává do šíje pět osrých kopí. Je to fáze zvyšující napětí obecenstva, která slouží k vysílení býka. Bolest a ztráta krve u býka snižuje pohybuschopnost, znesnadňuje soustředěnost a orientaci.

Do arény vjeli pikadoři. Jejich koně měli žíněnky na bocích a na břiše a okamžitě bylo jasné proč, protože býk si jednoho koně rychle vybral, vrhl se proti němu, zatlačil ho k barreře, nabral na rohy a vyzvedl i s jezdcem. V té chvíli se pikador, který měl na botách ocelové truhlíky, nahnul na stranu a vší silou vbodl své dlouhé kopí do svalového hrbu na býkově šíji. Tenhle svalový hřeben, to je něco, jako jsou lidské hýždě. Rána v těch partiích bolí, ale nic nepoškodí. Hrot kopí je ostatně opatřen kroužkem, takže do býkova těla pronikne jen několik centimetrů. Býk začal krvácet. Po husté černé srsti tekla rudá krev, lidé křičeli a tleskali a zpoza burladera vyběhl jeden z torerů, aby býka odlákal a pikadoři mohli odjet. První třetina, zvaná suerte de varas, zkouška kopím, skončila. Jejím úkolem je býka zbrzdit, unavit, aby nenesl hlavu tak vysoko.

Druhé dějiství

Pikadora vystřídají banderilleros, vyzbrojeni ostnatými banderillami. Zasahují jimi býka do ran od kopí, nebo okolo nich. Zvyšující se bolest v šíji znemožňuje býkovi držet hlavu vzpřímeně. Banderilleros vbodnou tři páry hůlek do býkovy šíje, potrestané zvíře se prý zklidní a zkoncentruje. Ve skutečnosti je to tak, že vyčerpaný býk útočí z posledních sil na okolo pobíhající bandelieros, zmateně reaguje i na každý pohyb v tribunách a zcela otupen naráží do bednění ohraničující arénu.

Chlapíci s baderillami nastupovali jeden po druhém, první s modrými, druhý s červenými a třetí se zelenými hůlkami. Byl to klasický duel - na jedné straně arény stál býk, na druhé banderillero. Býk zaútočil a muž držící v ruce jednu barevnou hůlku se rozběhl přímo proti němu. Vypadalo to strašlivě, poněvadž se zdálo, že býčí roh projede torerovým tělem jako jehla ponožkou. Jenže muž běžel trošku obloukem, asi tak, jako když se rozbíháte ke flopu, a býkova dráha dělala k tomuto oblouku tečnu. Ve chvíli, kdy se střetli, se muž vyhnul smrtícímu rohu, vypjal se na špičky a sounož, s rukama vysoko zdviženýma, vbodl hůlky do býkova svalového hrbu na šíji. Zůstaly tam a diváci pochvalně vykřikli. Banderillero poté pokračoval v běhu a skryl se do burladera. S těmi hůlkami to nebylo vůbec lehké, většinou se zabodnout hůlky nepodařilo. Spadly do prachu, banderillerové to zkoušeli znovu a znovu, diváci bučeli a házeli do arény polštářky.

Třetí dějiství

Jakmile je býk dostatečně oslaben vyčerpávajícím zápasem, ztrátou krve a bolestí, koordinace jeho pohybů prudce klesá. Přichází "hrdina" matador, aby býkovi uštředřil poslední ránu. Zmučenému zvířeti vráží buď krátkou dýku mezi krční obratle, nebo meč, či kopí do srdce. Je to nejnebezpečbější část faeny, kdy matador drží muletu v levé a meč v pravé ruce, stojí proti býkovi metr od jeho rohů a ve chvíli, kdy býk zaútočí, odvede muletou jeho hlavu doprava dolů k písku arény, nakloní se přes jeho pravý roh a vrazí zahnutý meč do místa mezi býčími lopatkami, místa, které je velké asi jako pětikorunová mince. Když se to povede, meč zajede mezi lopatkami a žebry jako nůž máslem až k aortě, přetne ji a býk klesne na zem. Málokterý matador je však natolik zkušený, aby býka usmrtil první ranou. Umírající zvíře, většinou už neschopné pohybu, je pak za nadšeného jásotu publika barbarsky dobíjeno dalšími bodnutími. Při španělské koridě matador na závěr představení uřízně býkovi uši a oháňku a s vítězným gestem je vhodí do rozvášněného obecenstva.

Potom nastoupil Luis de Pauloba. V býkově šíji se pohupovalo několik hůlek a matador předváděl s muletou řady figur, které vázal dohromady, otáčel si černé, zaprášené a krvavé zvíře kolem těla jako šátek, obracel se k němu zády, klekal na kolena a nechával proletět špičku rohu pět centimetrů od svého nosu a diváci řvali blahem. Trvalo to tak asi pět sedm minut. Těsně před zabitím se Luis de Pauloba zastavil u barrery a vzak si od svého mečíře dlouhý a na konci zahnutý meč. Nastávala chvíle, které Španělé říkají okamžik pravdy, nastávala estocada neboli zabití býka mečem.

Luisovi de Paulobovi se manévr nepovedl. Traval desetinu vteřiny, kdy oba, matador i býk, splynuli v jedno zvíře, jakéhosi kentaura, ale meč narazil na kost, prohnul se jako podkova a pak vyletěl pět metrů vysoko. Diváci se smáli a pohrdavě pokřikovali, a de Pauloba, v obličeji celý zpocený, sebral svůj meč a pokusil se zabít býka podruhé. Napodruhé se práce podařila. Zvíře kleslo, de Pauloba zařval, asi ulehčením, diváci vstali a jali se aplaudovat, ve vzduchu, horkém jako u vysoké pece, stál sloup hutného pachu krve, oslepující slunce šílelo a já najednou zjistil, že mám otevřená ústa a křičím.

Závěr

Při zápase je býk zabit, a kdyby náhodou nebyl, kdyby zabil on matadora (což se ve Španělsku stává tak pětkrát ročně), musí být poražen a rozbourán hned poté. To proto, aby se nestalo, že by zvíře zápas přežilo a nastoupilo někdy později k dalšímu. Býk by tím získal nesmírné zkušenosti a torero by ho prakticky nemohl zabít. Ono je těžké býka zabít, i když se boj protáhne třeba jen o deset minut. Tak rychle se býk učí. "Správný" arénní býk je - pokud nedlí ve stádu - neuvěřitelně statečný a útočný a rozběhne se nejen proti člověku, nýbrž třeba i proti tygru nebo lokomotivě. Je velmi mrštný a rychlý.

Jeden takový zápas člověka s býkem netrvá déle než půl hodiny. Celá show však čtyři i více hodin. V sezóně býčích zápasů tak přijde o život během dne několik býků a koní.

Bojkot

Býčí zápasy je nejrozšířenější v těchto zemích - Španělsko, Portugalsko, Mexiko, jih Francie a Itálie. Pravidla, způsob a velikost provedení i obliba koridy veřejností se liší. Je zjištěno, že drtivé procento zahraničních návštěvníků koridy by po prvním shlédnutí býčí zápasy vícekrát nenavštívilo. Snahou ochranářských organizací po celém světě je proto přesvědčovat turisty, aby svou první návštěvu koridy nikdy nevykonali, čímž by její provozování ztratilo ekonomický efekt.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dik

(Daniela, 8. 5. 2007 16:02)

moc ti dekuji ze jsto jsem dala!!!!!

ty hnusaci

(Daniela, 8. 5. 2007 16:00)

copak nechapou ze zvireti to ublizuje??????
copak nechapou ze je to bili???
jestli to nechapou tak at si to skusi sami na sobe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chudáčci

(aja, 8. 5. 2007 14:34)

Sakra lidi!!!!jak tohle někdo může udělat nejradši bych tohle dělala na lidech který se timhle na zvířátkách zabejvaj ježiši já až budu právnička tak všechno tohle zmizí...chudáčci zvířátka já normálně brečim...ještě maM E-MAIL JAK TAM PRO SPORT ZABIJÍ MALÝ TULENĚ.TO JE PŘÍŠERNÝ!!!!!!!!UŽ TO NECHCI ANI VIDĚT.TAK AŤ UŽ NIC NEVYRÁBÍ sakra už. dyť toho je na světě málo nebo co??!!!!! chudáčci takle jim osud odsoudil život maličký jak to můžou vůbec udělat na velkých citlivých zvířatech??????????!!!!!Kdyby na myši (i když tý mi je taky líto) tak to neřeknu ale na krávách na psech na králících.. tohle je svět???? hnusáci lidi... a chudáci zvířata se nemůžou ničim bránit.......

neeeeeeeeeeeeeee!!!!

(luisynka, 7. 5. 2007 13:02)

Nechápu jak tohle někdo může dělat a taky nechápu proč už proti tomu dávno někdo něco neudělal ...jak se tohle někomu může líbit a to jen kvůli tomu aby se lidi cítily dobře to ne radši budu hnusná než abych na sebe patlala tyhle sračky který si musí nejdřív otestovat na bezbraných bohužel někdy i mladých zvířátkách aby se vůbec mohly používat...copak se tohle může někomu líbit ste jenom ubozí parchanti co se snaží vydělat si na svůj život ale přemýšlejte někdy ty zvířata mají taky rodinu a taky život a oni se bránit neumí ale my ano

HRŮZA

(Terishek, 30. 4. 2007 19:34)

Je to bezcitné a ohavné,je fajn,že se tím zabýváš...

ještě něco pro majitelku stránek

(ancura, 30. 4. 2007 9:58)

dala jsem odkaz na tvoje stránky na moje stránky http://www.ancule_a_jeji_kamaradi.websnadno.cz/, ať se to šíří mezi lidi ať všichni vidí jak je to strašné, ať se zamyslí nad tímto utrpením

Chuďátka!!!

(Ancura, 30. 4. 2007 9:49)

Ty lidi jsou prasata hnusní, to co dělají je hrubé a bezcitné, jak by jim asi bylo kdyby to samé jsme dělali s nimi, všichni "lidi" co toto provádí si nezaslouží nic lepšího než ještě horší, pomalejší a ukrutnější smr....i když ono už skoro nic ukrutnějšího není!! Co ti chudáci koně převáženi pět dní zavření, na sebe namačkaní, bez jídla a vody a když si únavou lehnou, ti ostatní je zašlapou...protože nemají místo......hnusné, a co ti králíčci nebo kočičky a jiná zvířátka????? humus největší humus, vyvraždit všechny lidi co něco takového dokážou dělat....všude po světě se řeší jak vymírají zvířata.....a kdo za to může?? Ano, správně.....lidi, a tak proč se to nezakáže, vyvážet koně na maso, testovat kosmetiku atd. na zvířetech, zabíjet zvířata kvůli kožichu??? v televizi ukážou ve zprávách, že byl spatřen vzácný druh zvířete atd., ale proč taky neukážou co lidé dělají se zvířaty v laboratořích?? proč se proti tomu nic neudělá, myslím si, že kdyby tyto obrázky co jsou na těchle stránkách viděli lidé v televizi, tak se proti tomu začne něco dělat, protože většina lidí si nedokáže představit jak strašné to je dokud neuvidí tyto strašné obrázky, já jsem byla mezi nima, věděla jsem, že je to utrpení pro ty zvířata, ale tyto obrázky mě přesvědčili o tom, že je to přímo humus hnusnej humus!!!

Děs

(Terka, 29. 4. 2007 12:05)

Musí to být pro ta zvířata strašně depimujíci, musí mít smrtelný strach z těch přístrojů a všeho a po těc zákrocích musí neuvěřitelně trpě.Jak je asi vám, když dete jenom k doktorovi, klepete se už jenom když vidíte nemocnici a to víte, že vám to, co vám budou dělat vás nezabije, ale co teprve ta zvířata, ta vůbec neví co to cšechno je a neuvěřitelně se toho bojí a ty následky jsou pak strašné. Musí strašně trpět, pro pár kožichů, když jdou udělat i umělé. Nevím co si za chvíli ty lidi budou vymýšlet, asi to, že bude in, když budete mít jako čepicí halvu nějakého zvířete. Nejradši bych to těm lidem taky udělala, ať si to zkusí, jaké to je, bát celé dny zavření v kleci a pak když příjde ten den, kdy mají umřít, hrozně trpí bolestí.
Chci všem říct, že ti co todle zvířatům dělají sou bezcitní a nemají v sobě ani trochu dobra :_(

Suroví lidé a bezcitní

(Lucie, 28. 4. 2007 12:28)

Je krásné počasí sobota dopoledne táta s námi jsme šli střílet vzduchovkou a táta střelil naschvál vrabečka a ještě se tomu smál bylo mi hrozně ale život mu nevrátím.Táta mu udělal hrobeček v hnoji a já jsem mu pak udělala lepší hrobeček s kytkami listů.Aproto vás prosím nechovejte se tak jako můj táta ale spíž jim pomáhejte.Nazhledanou odemě myslím to vážně jako že se Lucka jmenuji a je mi 9 let.

zabijeni nevinnych.

(martina z kladna, 27. 4. 2007 19:22)

obrazky jsou otresne.kvuli kozichu zabiji zvire nevinne a bezbrane.tem lidem bych udelala to same.pokud v tom budou pokracovat nebude na nasi planete zadne zvire.

STRASNE

(kristyna, 26. 4. 2007 19:33)

Abych pravdu rekla,je mi do breku kdyz tohle vidim.Nejradsi bych takovy lidi vlastnorucne uskrtila.Jak to muzou delat vzdyt je to taky bytost,ale jim jsou prednejsi leky.Aby vyrobili leky pro nas lidi,jo to beru,ale mely by si proto najit jinou cestu kde nebudou nikoho tyrat ani zabijet.JE MI Z TOHO ZLE!!!!!!!!!!!!!

Odporné!!!

(Bell, 22. 4. 2007 14:44)

Je to vážně strašné. Opravdu bych přála těm, co jsou schopni udělat tohle zvířeti, aby si zažili to samé!!!!!!! Je to hrůza!!!!!!!!! Je mi jich strašně líto!!!!
Lidstvo je příšerné!! Žádný pán tvorstva!! Ale odporné zrůdy, které si hrajou na velké machry a přitom to jsou jenom ubožáci, kteří ubližujou němým tvářím a nechává je to úplně chladnými!!

......

(hagne, 21. 4. 2007 19:34)

K tomuhle nemam slov a jsem z toho uplne pryc a libi se mi tvuj nazor na TOTO....Chtela bych ti poradit jednu adresu ,jak mas na zacatku.... www.otevrioci.cz ..........je to taky dobra stranka tak ji tam prosim dej

nesnasim to!!!!!!!!!!!!!

(renee-hime, 19. 4. 2007 15:24)

Nesnasim to! Nesnasim to! Jak to muzou delat? Ty obrazky a popisy....proc to nevyskouseji na sobe?!Jsou hnusni, hnusni, hnusni!!!!!!!!!!!!

.....................

(DON´T DO IT!!!, 19. 4. 2007 12:06)

Ještě sem chtěla napsat,že by se na to měl kouknout každej ne jenom silnější povahy,tohle se NESMÍ přehlížet.Třeba to se slabší povahou hne víc než s jakoukoli jinou a bude chtít něco udělat.
Jinak máš to supr,okamžitě to valim rozeslat:)
Jen směle dál!!!!

.....................

(DON´T DO IT!!!, 19. 4. 2007 12:04)

Lidi,jestli nevíte jak pomoct,nebo na to nejste, dávejte si aspoň bacha na to jakou kosmetiku si kupujete-jestli je nebo nejni testovaná!!!Tím ty netestující firmy podpoříte!:)

Je to svinstvo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(lidskebestie.blog.cz, 16. 4. 2007 14:20)

Týrání zvířat je prostě svinstvo!!! Nedokážu vůbec pochopit lidi, co to dělají. Tak např. chápete, že se na mé stránky většinou nejvíc lidí dostane, když vyhledává slovo "zoofílie" nebo dokonce "zoofílie video" a "sex s koněm"?
Nebo jak může někdo na otázku "Jaký je váš názor na pokusy se zvířaty?" odpovědět "Těm zvířatům to patří, nic jiného si nezaslouží"? Je to prostě hrozný, že ještě existují takoví lidi.
Stejně si jednou uvědomí, že to je chyba, co dělají vesměs přírodě, jenže to už bude na 99% pozdě!!!!!

bezcitní sobci

(ta,která nesnáší týrámí, 15. 4. 2007 21:14)

Jak někdo může něco takového udělat?Jak lidi můžou týrat zvířata?Když já si představím,že bych měla nějakému zvířeti nalít do očí šampon,tak bych ho raději nalina sama sobě.Nechápu jak někdo může ubližovat labradorkům,kočkám nebo králíčkům.Vždyt to jsou tak nádherná zvířata!!Bych chtěla vidět,jak by se tvářili,kdybych jim udělala to samé.A vůbec,jak si lidi můžou myslet,že jsou páni tvorstva a ubližovat těm,kteří se skoro nemůžou bránit?Je mi z lidí na blití

magoři,kreténi,debilové

(Lucka, 13. 4. 2007 21:52)

chtěla bych aby to někdy někdy udělal něco takového jim....tihle lidi by vůbec neměli být na světě!!!je to hrůza ubahá zvířata nikdy v životě nikomu nic neudělaly a už za svůj ubohý život takhle nechutně zaplatí!vážně hnus!ty magory jednou zabiju....

největší hnus na světě

(Anna, 8. 4. 2007 20:09)

to nejsou lidi !!!!kdo tohle může vůbec dělat?!nechápu proč lidi musí mít za každou cenu kožich!!! a ať si kosmetiku a jiné testujou sami na sobě,aspoň by poznaly jak to ty neviný stvoření bolí!!!vdyť oni taky cítí bolest a utrpení!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »